Angļu un latviešu valodas kursi
Nodarbības notiek Rīgā, Salaspilī, Inčukalnā, Vangažos.
Nodarbības notiek darba dienās un sestdienās.
English Discussion Club (English) un
Diskusiju klubs (latviešu valodā)
Diskusiju klubs piedāvā iespēju ikvienam apgūt sarunvalodas prasmes brīvā un neformālā gaisotnē, kas savukārt uzlabos sarunvalodas prasmes ikdienā, samazinās valodas barjeru, kā arī palīdzēs izteikt domas nekļūdīgi, pilnveidojot ikdienas saziņu ar diskusiju un dialogu palīdzību.
Mācību procesā izmantojam unikālu komunikatīvo metodi.
Praktiski orientētā kursa laikā veltām īpašu uzmanību sarunvalodas attīstīšanai, kā arī valodas barjeras pārvarēšanai. Komunikatīvā metode palīdz svešvalodu apgūt ne vien loģiski, bet arī intuitīvi.

Unikāla metode
Valodu apguve kopā ar bērniem un pusaudžiem
Tā ir lieliska iespēja ne tikai uzlabot citas valodas zināšanu līmeni, bet arī pavadīt laiku kopā ar bērniem lietderīgi.
Valodu apguve – tā, pirmkārt, ir komunikācija, jo tās dēļ arī mācāmies valodu, lai varētu brīvi sazināties ar citiem.
Valodas apguve kopā ar bērniem – tas ir arī prieks, un jo īpaši – vecākiem. Kas mums izdodas vislabāk? Tas, ko mēs darām ar prieku. Tas nozīmē, ka arī apmācības process būs ātrāks un motivētāks.
Bērni atdarina pieaugušos it kā neapzināti. Ja Jūs laikus un ar pilnu atbildību izpildīsiet mājas uzdevumus, bērni sāks rīkoties tāpat, turklāt paši to neapzinoties. Pārņemts tiek gan labais, gan sliktais uzvedības modelis – tāda ir cilvēka psihes iezīme. Ja vecāki mācās svešvalodu dabiskā veidā – klausās radio, skatās seriālus un šovus, bērni agri vai vēlu pievienosies, un ar laiku būs grūti novilkt robežu starp aizraujošu brīvā laika pavadīšanu un mācībām. Turklāt jūs pavadīsiet laiku kopā – mācoties.
Attieksme pret visiem zināšanu apguvējiem ir līdzvērtīga, neatkarīgi no tā, vai tas ir pusaudzis vai pieaugušais. Viena programma, vienotas prasības. Rezultātā pusaudži sāk justies vairāk pieauguši- līdzvērtīgi pārējiem. Ar laiku aug un nostiprinās pārliecība par sevi, kas nozīmē, ka panākumi vairs nav aiz kalniem.
Kas notiek ar pieaugušajiem valodu apguvējiem? Vai jūs gribētu krist kaunā bērnu priekšā? Protams - nē. Tādēļ visi cenšas mācīties teicami!
Pirms mēs sākām praktizēt kopīgu apmācību metodi, pusaudži nāca uz nodarbībām, lai vienkārši tās atsēdētu. Trīs mēnešus pēc tam, kad pievienojās kāds no vecākiem, šie pusaudži sāka uzrādīt labākus rezultātus, parādījās cits mācību temps, un pats galvenais – spēja lietot valodu dabiskā vidē, bet vecāki nedrīkst atpalikt - viņi nedrīkst būs mazāk zinoši, citādi zaudēs autoritāti. Rezultātā tie, kuri mācās kopā ar ģimeni, sasniedz neticamus rezultātus īsā laikā.

Tiem, kuri vēlas mācīties pēc tradicionālām metodēm, piedāvājam atsevišķas grupas pieaugušajiem un bērniem, kā arī biznesa kursu, kurš vērsts tieši uz saskarsmi darījumu sfērā.
Korporatīvā valodu apmācība Jūsu darba vietā
Ieguldījums esošajos darbiniekos ir 2-4 reizes finansiāli izdevīgāks nekā jauna darbinieka meklēšana un ievadīšana darbā, bet, kas attiecas uz vadošiem amatiem, šī atšķirība pārsniedz 6 reizes.
Uzzināt vairāk
PFAT mācību centrs palīdzēs sasniegt izvirzītos mērķus!
Investīcijas personāla apmācībā ir viens no ienesīgākajiem ieguldījumiem. Darbinieku labās angļu vai krievu valodas zināšanas veicinās Jūsu uzņēmuma biznesa attīstības iespējas.

Katru gadu pieaug to Latvijas uzņēmumu skaits, kas uzsāk veiksmīgu sadarbību ar ārvalstu partneriem, un tādēļ arī palielinās valodu kursu pieprasījums.

Ieguldot darbinieku zināšanās, uzņēmums nodrošina inovatīvu ideju attīstības iespējas, pārmaiņas, tādējādi netieša veidā pozitīvi ietekmējot uzņēmējdarbību un uzņēmuma attīstību.
Kā pierakstīties uz kursiem?
Vienkārši atsūtiet šādus datus: vārds, uzvārds, vecums, pilsēta, tālruņa numurs; adrese: info@pfat.lv.
Mēs izsūtīsim jums testu izpildei, un pēc tā rezultātu izvērtēšanas piedāvāsim jūsu zināšanām atbilstošu grupu.
Pirmā nodarbība – bezmaksas.
Mūsu valodu centrs ir sertificēts, tādēļ, aizpildot deklarācijas, Jums tiks atmaksāta summa 20% apmērā.
Kontaktinformācija
E-pasts: valoda@infinita.lv
Tālrunis un WhatsApp: +371 26743353